Nasze ulubione pizza menu

Lubimy pizzę, wszyscy… Oczywiście wiem, że wszelkiego rodzaju fast foody oraz większość dań z dostawą do domu to przede wszystkim nieprzyzwoicie duża ilość kalorii, często gęsto tzw. pustych. To także spore wydatki i co gorsza nieszczególnie zdrowe jedzenie.

dominos
Ulubiona pizza z Domino’s

Smaczne grzeszki z pizza menu
Tak jak w każdej rodzinie również u nas zdarzają się dni, kiedy zabraknie czasu na przygotowanie obiadu. Sporadycznie zdarza nam się tzw. jadanie na mieście. Takie sytuacje są naprawdę nieszczególnie częste, a zatem stają się dla nas okazją do mniejszych albo większych żywieniowych grzeszków. Raczej omijamy bary fast food, choć mam pewne podejrzenia, że mój mąż czasami skusi się na jakiegoś burgera. Natomiast kiedy zamawiamy jedzenie z dostawą do domu, inspiracją jest zawsze pizza menu w naszej ulubionej sieci, jaką jest Domino’s Pizza.

Pizza to jest to!

pizza
Pizza jest po prostu smaczna

Dlaczego pizza? Odpowiedź jest oczywista i prosta – bo jest pyszna. Poza tym uważam, że wśród różnych potraw „na szybko” pizza jest zdecydowanie najsmaczniejsza i najbardziej pożywna. Jak wszyscy wielbiciele sztandarowego włoskiego dania, również my mamy swoje ulubione smaki i miejsca. Na szczęście mieszkamy w mieście, w którym są lokale Domino’s, poza tym pizza menu jest również dostępne online. I to z pewnością kolejny istotny atut. Szybko, smacznie i… dużo (co szczególnie ceni mój mąż). W serwisie internetowym zawsze możemy sprawdzić menu pizza dla konkretnego, najbliższego lokalu, mamy także informację o aktualnych promocjach. Mocną stroną jest również dostawa – pizza przyjeżdża szybko, jest ciepła, świeża, prosto z pieca. Można także śledzić status zamówienia online.

ciastko
Słodkie co nieco

Delikatnie, pikantnie, słodko i wege
Oczywiście mamy swoich faworytów w pizza menu. Ja zdecydowanie preferuje lżejszą wersję np. wariacje na temat pizzy i szpinaku, czyli wegetariańską, prowansalską i szpinakową z fetą. Moja córka jest fanką pizzy hawajskiej z pysznym ananasem. Mężczyzna oczywiście preferuje zdecydowane i pikantne smaki, dlatego wybiera zawsze pizzę na ostro, np. American Hot albo Pepperoni. Praktycznie zawsze uczta kończy się słodko, ponieważ Natalia namówi nas na deser, czyli nasze ulubione czekoladowe ciacho.

Zdjęcia: dominospizza.pl, artsinstark.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.