Tefal – garnki nierdzewne z klasą

Kiedy mówimy o garnkach nierdzewnych chodzi oczywiście o materiał, z jakiego są wykonane. W tym przypadku będzie to oczywiście stal nierdzewna. Ze względu na to, że garnki, patelnie czy rondle mają mieć dłuższy okres użytkowania, korzystamy z nich często, warto wybrać takie, które sprawdzą się w codziennych, kulinarnych zmaganiach i przy wyjątkowych okazjach (np. w ferworze przedświątecznych przygotowań).

Dlaczego Tefal…?

Tefal to marka, której nie trzeba specjalnie rekomendować. Poza wysokiej klasy urządzeniami AGD oferuje również doskonałe naczynia, w tym eleganckie, trwałe garnki nierdzewne. Dlaczego warto je wybrać? Ten krótki spot reklamowy wiele wyjaśnia:

Jakość, trwałość i skuteczność

Naczynia są wykonane z wysokiej jakości stop stali nierdzewnej 18/10, mają grube akutermiczne dna, które chronią przed odkształceniami i zapewniają efektywną dystrybucję ciepła.

rondel
Solidne, grube dno akutermiczne

 

 

Atutem garnków nierdzewnych Tefal jest również to, że można ich używać na wszystkich rodzajach płyt grzewczych, w tym na indukcyjnych. Warto tu zaznaczyć, że w przypadku indukcji to właśnie stal nierdzewna sprawdza się najlepiej ponieważ wytwarza pole elektromagnetyczne.

Praktyczny walor garnków nierdzewnych Tefal to również możliwość używania ich w piekarnikach, nawet w bardzo wysokich temperaturach (do 260°C), ponieważ ze stali wykonane są i korpusy i uchwyty.

Stalowe korpusy oraz uchwyty odporne na wysokie temperatury

 

 

Stylowe, eleganckie, praktyczne

Ne sposób pominąć aspektu wizualnego, estetycznego. Garnki ze stali nierdzewnej prezentują się bardzo elegancko, a chromowana powierzchnia naczyń Tefal to nie tylko doskonały wygląd, ale także  trwałość i odporność na rdzę.

garnek
Eleganckie i trwałe garnki nierdzewne

Więcej szczegółów na temat garnków nierdzewnych Tefal na stronie internetowej, warto zapoznać się z asortymentem (serie Uno, Duetto i Hero)  i wybrać najlepszy wariant.

uno
Seria Tefal Uno

 

 

hero
Seria Tefal Hero

 

 

duetto
Garnki nierdzewne Duetto

 

 

Zdjęcia: tefal.pl, pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.