Szczotka do włosów Tangle Teezer do zadań specjalnych

Rozczesanie to wyzwanie, wiele kobiet na co dzień dosłownie szarpie się ze swoimi włosami, zwłaszcza po umyciu. Jest to nie tylko zadanie niełatwe, ale również bardzo szkodzi włosom – traktowane w ten sposób urywają się i stają się słabsze. No i oczywiście wyglądają nieszczególnie. Sposoby na taką plątaninę są zatem na wagę złota, moim jest m.in. szczotka do włosów Tangle Teezer 

Największym wyzwaniem są włosy po myciu, a więc dobre rady w dużej mierze dotyczą tej czynności.
Odżywka albo maseczka po każdym myciu to obowiązek, nie bez powodu na wielu tego typu produktach jest informacja ”ułatwia rozczesywanie”. Można także wypróbować metodę OMO, czyli odżywka – mycie – odżywka. Wiele kobiet poleca olejowanie włosów, zabieg który ma naprawdę zbawienny wpływ na włosy.

czesanie
Rozczesanie to wyzwanie

 

odżywka
Bez odżywki ani rusz

Nasze fryzury zasługują na subtelne traktowanie, dotyczy to wszystkich czynności – mycia, nakładania odżywki, osuszania i czesania. Warto przed rozczesaniem rozplątać je delikatnie palcami, zwłaszcza długie pasma.

szczotkowanie
Traktujemy włosy delikatnie

 

Czas na moją ulubioną szczotkę do włosów Tangle Teezer. Słusznie uznana za rewolucyjne odkrycie, jeśli chodzi o rozczesywanie włosów. Sprawdza się przy każdej długości, gęstości, splotach, lokach i prostych włosach. Rozczesze mokre i suche włosy, a wszystko dzięki specjalnym, innowacyjnym ząbkom z elastycznego tworzywa,. Szczotka jest ergonomiczna, wygodna, a przy tym bardzo ładna i praktyczna (mieści się torebce). Nie szarpie, nie wplątuje się i masuje głowę, a codzienne szczotkowanie nadaje włosom zdrowy połysk. Naprawdę! Co ważne szczotka jest również bezpieczna i zalecana dla osłabionych, łamliwych włosów.
Osobiście jestem również zachwycona kształtem i wzornictwem szczotek do włosów Tangle Teezer:

szczotka różowa
Kobieca, różowa i skuteczna
flamingi
A może flamingi…? 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sczotka
Tangle Teezer Original

 

splash
Aqua Splash – całkowicie wodoodporna, pod prysznic, na basen itp.

 

Zdjęcia: hebe.pl, shutterstock, tangle-teezer.pl, tangleteezer.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.