Porady fotograficzne w Szerokim Kadrze

Popularne selfie, zdjęcia robione w windach, na sali ćwiczeń, przy porannej kawie… wszędzie. Możliwość „pstryknięcia” fotki zawsze, dzięki smartfonom, odebrała magię fotografowaniu. Na szczęście wciąż nie brakuje pasjonatów, prawdziwych wielbicieli chwil zatrzymanych w kadrze, którzy cenią sobie dobry sprzęt, przemyślane ujęcia i chętnie sięgają po profesjonalne porady fotograficzne.

selfie
Na szczęście to nie jedyny sposób fotografowania…

 

Przepis na udane zdjęcia

Dobre zdjęcia to wypadkowa wielu czynników. Na sukces, jakim jest udana fotografia, składają się przecież zarówno możliwości i umiejętnie wykorzystanie aparatu, wizja, warsztat, fotografowana osoba, zdarzenie, miejsce, sytuacja, a także późniejsza obróbka. Dlatego zakres wiedzy i cenne wskazówki oraz porady fotograficzne to temat rzeka.

zdjęcia
Zdjęcia to chwile zatrzymane w kadrze

 

 

fotografia
Liczą się wizja, miejsce…

 

 

klisza
…ale także umiejętności techniczne i wiedza

Fotografuj z Szerokim Kadrem

W dobie internetu idealnym miejscem dla pasjonatów, amatorów i profesjonalistów jest serwis szerokikadr.pl, który działa już od 10 lat z inicjatywy lidera w tej dziedzinie, jakim jest Nikon. Czekają tu ciekawe artykuły, videoporadniki, wywiady z najlepszymi fotografikami oraz konkursy, w których warto sprawdzić swoje umiejętności.

plener
Fotografia to niezwykłe plenery…

 

 

owoc
…a czasem drobiazgi, szczegóły, detale

 

Ucz się od najlepszych

Jeśli nie rozstajesz się z aparatem, fascynujące miejsca i twarze chcesz zatrzymać w kadrze, to idealne miejsce dla Ciebie. Niezależnie od tego czy mas już bogate doświadczenie, czy dopiero zaczynasz przygodę z fotografowaniem. W części poświęconej poradom fotograficznym czekają praktyczne opracowania typu krok po korku, videoporadniki i spotkania – wywiady z najlepszymi. Tematy takie jak głębia ostrości w fotografii, pliki RAW, praca z lampą retusz czy fotografia przyrody, to tylko niektóre zagadnienia, jakie porusza praktyczny poradnik online.

fotograf
Szeroki Kadr – porady dla prawdziwych pasjonatów

 

 

Zdjęcia: pixabay.com, szerokikadr.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.