Pomysłowy Philipiak – naczynia, sprzęt i przybory kuchenne

Naczynia i przybory kuchenne z logo Philipiak zachwalałam już niejednokrotnie. Kto je zna i z nich korzysta ten wie dlaczego 🙂 Jakość, design, trwałość, możliwość przygotowania zdrowych, smacznych dań w sposób ekonomiczny i szybko – te atuty zadowolą osoby, które „zarządzają” domową kuchnią. Gotowanie bez soli, przyrządzanie dań bez tłuszczu, w małej ilości wody to nowoczesne i zdrowe kucharzenie, które w moim domu gości dzięki garnkom, patelniom i sprzętom kuchennym Philipiak.

Jest praktycznie i ergonomicznie
O tym przekonuje się każdy, kto korzysta np. z zestawu Philipiak Click Clack. Jest to system naczyń oraz akcesoriów, przyborów kuchennych, który można łatwo składać i konfigurować.

zestaw
Zestaw Click Clack

 

W skład 27 elementowego zestawu wchodzą: małe naczynie z pokrywą, średnie naczynie z pokrywą, duże naczynie z pokrywą, patelnia z pokrywą, naczynie do gotowania na parze, misa dużą z pokrywą, misa małą z pokrywą, koszyk do gotowania warzyw, tarka, łopatka, pierścień redukcyjny, przyssawka, uchwyt krótki 7 szt., uchwyt długi 1 szt. Uchwyty można odpinać i przypinać w zależności od potrzeb, ułatwia to również przechowywanie kompletu.

naczynie 1
Naczynie do gotowania na parze
patelnia
Patelnia w zestawie

 

 

 

 

 

 

 

 

pokrywa
Pokrywa z termometrem

 

mały
Uchwyt mały
długi
Uchwyt długi

 

 

 

 

 

 

 

Wieża smaków i aromatów
Kolejny znakomity patent to gotowanie w systemie wieżowym – sprzęt kuchenny Philipiak jest specjalnie zaprojektowany, aby ustawiać jedno naczynie na drugim i smażyć, piec, gotować, parować – przygotować od razu kompletny posiłek z kilku dań. Możemy ustawiać mniejsze i większe systemy, w zależności od tego ile dań i jak przygotowanych mamy w planach (wieża mała typ I i II, mała wieża rozszerzona, średnia wieża i wieża duża).

 

wieża fb
Gotowanie w systemie wieżowym

 

 

 

 

Zdjęcia: philipiaknaczynia.pl, facebook.com/PhilipiakMilanoPoland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.