Philipiak – opinie o najbardziej znanych garnkach na świecie

kobieta przygotowuje posiłek

Są wygodne w użyciu. Praktycznie trudno w nich cokolwiek przypalić. Ich wygląd zaskakuje starannością wykonania i przyciąga uwagę nowoczesnym wzornictwem. To tylko kilka przykładowych zalet, jakimi mogą poszczycić się garnki marki Philipiak. Przyjrzyjmy się ich pozostałym atutom oraz sprawdźmy, jakie jeszcze zbiera Philipiak opinie.

Garść historycznych faktów

Na oficjalnej stronie marki możemy przeczytać, że jej produkty obecne są niemal na wszystkich rynkach. Mając taką wiedzę, trudno wyobrazić sobie, iż początki firmy stanowił…niewielki warsztat, w którym na dodatek powstawały naczynia wykonywane z unikalnego na tamte czasy surowca, jakim była stal szlachetna. Pierwsza prawdziwa fabryka wypuszczająca naczynia już masowo i według opracowanej przez siebie technologii powstała w 1967 roku. Ponad 30 lat później dochodzi do wyjątkowej fuzji, między mediolańskimi producentami, a polskim biznesmenem owocem czego staje się nowa jakość na rynku, czyli Philipiak Milano. Wtedy firma zyskuje międzynarodowy charakter i zasięg. Nabiera też rozpędu, a w jej zakładach powstają nowe akcesoria, dzięki czemu zwiększa się i zmienia nieco jej asortyment. Dzisiaj Philipiak wypuszcza na rynek już nie tylko klasyczne naczynia, ale także te do zadań specjalnych oraz sztućce, porcelanę, a nawet drobną elektronikę.

Garnki, które dużo potrafią

Sztandarowym produktem, czy wręcz wizytówką Philipiaka stały się garnki. Nic w tym dziwnego. Naczynia te są w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających mistrzów kuchni. Nic więc dziwnego, że wielu z nich zgodziło się zostać twarzą marki. Wymieńmy tu chociażby takie nazwiska, jak: Gessler, Okrasa czy . Co takiego mają te garnki, że cieszą się aż takim uznaniem?

Estetyka

Nie trzeba być wybornym znawcą piękna, by zauważyć, że Philpiak przykłada sporo wagi do ‚zewnętrznej powłoki’ oferowanych produktów. Dowodem czego jest chociażby fakt, iż jego garnki dostępne są w kilku liniach, a każda z nich wyróżnia się innymi detalami. Na przykład GOLD MILANO .

Funkcjonalność

Mediolańskie garnki mają przede wszystkim służyć użytkownikom. Dlatego ich producent oddaje w ręce klientów nie tylko klasyczne naczynia, ale również takie, dzięki którym można na przykład gotować na parze (są one wyposażone w specjalne sitko) bądź bez dodatku soli czy tłuszczu (służą temu m.in. szybkowary).

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Bez wątpienia naczynia te można okrzyknąć mistrzami bezpieczeństwa. Doskonale opisuje to autor tej cennej recenzji: https://meska-kuchnia.pl/aktualnosci/bezpieczne-garnki-i-naczynia-kuchenne-philipiak-do-zdrowego-gotowania/nvk_qdvt . Dowiemy się z niej między innymi, że garnki zostały wykonane z niezwykle trwałych materiałów, które dodatkowo posiadają właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Autor recenzji tłumaczy także, jakie jeszcze inne naczynia od Philipiaka warto nabyć i dlaczego oraz wymienia cechy ‚antygarnków’.

Philipiak opinie użytkowników

Jak prezentują się te naczynia w oczach użytkowników? Większość z nich podkreśla, że są niezwykle praktyczne. Można bowiem w nim nie tylko gotować klasycznie, ale i na parze, a także dusić czy smażyć. Dzięki temu łatwo zaoszczędzić nieco miejsca w kuchni. Po drugie mediolańskie garnki są niezwykle trwałe. Nawet przy długim użytkowaniu nie zmieniają swojego kształtu, ani koloru, co oznacza też, że nie wchodzą w reakcje z żywnością. Tym sposobem nabywamy naczynia, które same dbają o zdrowie, zarówno kucharza, jak i wszystkich, którzy będą kosztować przyrządzonych przez niego dań. Jakie jeszcze posiadają garnki Philipiak opinie? Niestety pojawiają się także słowa niezadowolenia. Najczęstszy zarzut dotyczy ceny, która nie należy do najniższych. Jednak warto tu stanąć po stronie producenta, który oddaje nam produkt:

  • z wieloletnią gwarancją;
  • stworzony z najlepszych surowców i według opatentowanej technologii;
  • uniwersalny – nadający się do używania na każdym rodzaju kuchenki;
  • umożliwiający gotowanie bez soli czy smażenie bez tłuszczu – czyli ułatwiający bezbolesne wprowadzenie zasad zdrowego odżywiania.

Podsumowując: trudno o bardziej doskonały, wszechstronny i pozbawiony wad kuchenny niezbędnik, jakim jest garnek od Philipiaka. Biorąc pod uwagę również fakt, że jest to naczynie praktycznie niezniszczalne, wysoka cena nie powinna dziwić, a już na pewno pojawiać się na liście wad. Więcej na temat tego, jakie jeszcze zyskuje Philipiak opinie, możecie poczytać chociażby na ‚fejsbukowym’ profilu marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.