Philipiak – garnki inne niż wszystkie

Philipiak garnki tej marki sprawdzą się w nowoczesnej kuchni

Gotowanie to bardzo ważny aspekt naszego życia. Z tą czynnością prędzej, czy później zmierzyć się będzie musiał każdy z nas, bo przynajmniej raz w życiu przydarzy się nam coś ugotować. Dla miłośników gotowania czas spędzony w kuchni, jest czasem najprzyjemniej spędzonym, a codziennie gotowanie warto sobie uprzyjemniać i ułatwiać wybierając garnki Philipiak.

Dlaczego warto kupić naczynia Philipiak – garnki, patelnie czy sztućce?

Philipiak – garnki tej marki to wybór profesjonalistów i pasjonatów gotowania, a także osób, które cenią sobie wysoką jakość i elegancję. Doceniają je również ci, którzy dbają o swoje zdrowie, gdyż garnki marki Philipiak Milano zostały stworzone z myślą o zdrowym gotowaniu. Śmiało można w nich gotować bez użycia tłuszczu i soli, a także w małej ilości wody, czy też na parze.

Ponadto w tych naczyniach przygotowuje się potrawy w bardziej ekonomiczny sposób niż w zwykłych, tradycyjnych garnkach. Posiadają antybakteryjną powłokę, która zapobiega szybkiemu psuciu się potraw, a akutermiczne dno pozwala na szybkie i równomierne podgrzewanie dań. Do tego każdy z elementów został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, nic nie jest przypadkowe. Uchwyty i rączki oraz pokrywy są ergonomiczne, nie nagrzewają się i nie wyślizgują, a do tego są wielofunkcjonalne i mogą służyć jako podstawki pod gorące naczynia. W uchwytach pokrywek natomiast umieszczony jest termometr, który pozwala na stałą kontrolę temperatury w garnkach i patelniach.

Philipiak - garnki do takiej kuchni znajdziesz w ofercie tej firmy

Philipiak – garnki nowoczesne w tradycyjnym wydaniu

Do produkcji naczyń do gotowania Philipiak wykorzystuje się najnowsze technologie. Dzięki czemu garnki i inne produkty są niezwykle wytrzymałe oraz pozwalają na zdrowe i ekonomiczne gotowanie. Garnki wykonane są z nierdzewnej i kwasoodpornej stali szlachetnej, a jest to stal chromowo-niklowa, która nie wchodzi w reakcje z żywnością i jest odporna na czynniki mechaniczne. Specjalne dno zapobiega przypalaniu oraz umożliwia smażenie bez tłuszczu, a także pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła. W szerokiej ofercie produktów Philipiak znajdziemy też: naczynie do gotowania na parze, szybkowar, brytfanny czy naczynie do founde. W garnkach Philipiak możemy gotować (nie tylko na parze) w tzw. systemie wieżowym. Kolejną zaletą garnków jest piękny i elegancki wygląd, który doskonale wpisuje się w wystrój zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych kuchni. Wybierać możemy spośród kilku linii wzorniczych np. Philipiak Milano Gold lub Philipiak Milano White. Z pewnością każdy z nas odnajdzie naczynia, które idealnie wpiszą się w stylistykę swojej własnej kuchni, będą funkcjonale i posłużą przez bardzo długie lata.

Inwestycja w naczynia do gotowania Philipiak jest inwestycją przede wszystkim we własne zdrowie i zdrowie naszych najbliższych. Dzięki nim oszczędzamy też wiele pieniądzy i jakże cenny obecnie czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.