Neutrogena – opinie i pochwały jak najbardziej zasłużone

Nie będę specjalnie odkrywcza pisząc, że dbałość o dietę i pielęgnację ciała to rodzaj bardzo dobrej inwestycji. Angażujemy czas i środki po to, aby zachować zdrowy wygląd, dobrą kondycję, a co za tym idzie również nienajgorsze samopoczucie. Wbrew pozorom wcale nie musimy inwestować wielkich funduszy. Pomijając aktywność fizyczną, rozsądną dietę, które naprawdę nie muszą być „rozrywką dla bogatych”, również dobre kosmetyki nie muszą kosztować fortuny.

dłoń help
Moje dłonie wymagały szczególnej troski

Neutrogena – warto słuchać dobrych rad
Wśród moich kosmetycznych faworytów od lat ważne miejsce zajmują kremy i balsamy Neutrogena. Mam wrażliwą skórę, a dłonie to mój naprawdę słaby punkt. A przecież powinny stanowić jeden z moich atutów. Tymczasem skóra dłoni bywa jak pergamin, zimą spierzchnięta, w domu przesuszona. Nie ukrywam, że nie uśmiecha mi się chowanie dłoni w kieszeniach… Za namową koleżanki sięgnęłam po kremy Neutrogena opinie o kosmetykach tej marki docierały do mnie wcześniej, ale jestem dość sceptycznie nastawiona do reklam. A właśnie z ładnych spotów reklamowych znałam Neutrogenę. Poza tym wydawało mi sie, że kosmetyk, który mogę tak po prostu kupić w drogerii, nie wydając przy tym majątku, nie może pomóc moim biednym dłoniom.

Na ratunek dłoniom – kremy Neutrogena

dłonie krem
Moja skóra lubi Neutrogenę

Zaczęłam zgodnie z sugestią przyjaciółki od naprawdę konkretnej kuracji, czyli zaopatrzyłam się w NEUTROGENA Formuła Norweska Intensywnie regenerujący krem do rąk i NEUTROGENA Formuła Norweska krem do rąk skoncentrowany. Przyznam szczerze, że tak to ja lubię się mylić. Zwracając honor przyjaciółce i producentowi kremu, zaopatrzyłam się również w kosmetyki do ciała i do stóp. Co prawda reszta mojego ciała nie jest aż tak kapryśna jak dłonie, ale jak miło jest zakładać latem sandałki i klapki mając naprawdę ładne, wypielęgnowane stopy…

Neutrogena
Kompleksowo i troskliwie

Dziś ja polecam kremy Neutrogena
Dzisiaj na mojej kosmetycznej półce zawsze stoi balsam do ciała, krem do stóp i dłoni z logo Neutrogeny. Zimą dodaję też specjalny krem do twarzy, chroniący przed mrozem i wiatrem. Aktualnie jestem szczerze zachwycona nową serią kosmetyków z maliną nordycką. Bardzo podoba mi się zapach i konsystencja kremu do rąk, a efekty jak najbardziej potwierdzają, że malina nordycka to fantastyczny koktajl witamin i składników odżywczych. Ja osobiście z czystym sumieniem polecam produkty Neutrogena, opinie, rekomendacje, pochwały podpisuję zadbanymi dłońmi – prawą i lewą, z pełną odpowiedzialnością.

Zdjęcia:  neutrogena.com.pl, Shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.