Najlepsze garnki, sztućce i patelnie, czyli jak stworzyć kuchnię idealną?

Jako prawdziwy miłośnik gotowania, wiesz, że aby stworzyć kuchnię idealną, nie wystarczy zadbać o to, by było w niej odpowiednio dużo miejsca. Idealna kuchnia to taka, w której nie brakuje praktycznych i trwałych akcesoriów. Dlatego starasz się, by wyposażyć ją w najlepsze garnki, sztućce i patelnie. Sprawdź, czy wiesz, czym należy się kierować przy ich wyborze.

Najlepsze garnki i inne akcesoria kuchenne – zasady wyboru

Nie trudno nie zauważyć, że współczesny rynek wręcz zalewa potok różnego rodzaju akcesoriów kuchennych. Większość z nich zachwalana jest, jako „najlepsze i najbardziej idealne rozwiązania do Twojej kuchni”. Nie sposób w tym gąszczu ofert się nie zgubić. Dlatego wybraliśmy cztery – naszym zdaniem – najważniejsze zasady, jakimi powinieneś się kierować, chcąc stworzyć własną kuchnię idealną.

Tradycja

Producent wyposażenia do Twojej kuchni idealnej, powinien przede wszystkim posiadać bogate doświadczenie. Oznacza to długoletnią obecność na rynku. W przypadku marki Philipiak Milano  jest to przeszło 19 lat. Jednocześnie warto wspomnieć, że jej korzenie sięgają okresu dużo wcześniejszego. Pierwsza manufaktura pod szyldem rodziny Garavagliów, w której zaczęto wytwarzanie naczyń kuchennych o iście włoskim charakterze, powstała bowiem w 1967 roku. 34 lata później narodziła się natomiast marka międzynarodowa.

Najlepsze garnki to te wykonane ze stali nierdzewnej, gdyż są trwałe i nie wchodzą w reakcje z pożywieniem.

Surowiec

Najlepsze garnki i inne naczynia do gotowania, muszą zostać wykonane z materiału spełniającego kilka istotnych warunków. Po pierwsze – powinien to być surowiec nie wchodzący w reakcje z pożywieniem. Po drugie – musi być odporny na rdzę i uszkodzenia wynikające z normalnego użytkowania naczyń. Do wyprodukowania swoich akcesoriów kuchennych Philipiak wybrał wypróbowane i najlepsze surowce. Jest to szlachetna stal nierdzewna chromowo – niklowa wyróżniająca się wysoką odpornością na odkształcenia, zarysowania i odpryski, bezpieczna dla alergików oraz nadająca naczyniom stylowego i nowoczesnego charakteru.  

 Estetyka wykonania

Twoja idealna kuchnia to nierzadko pomieszczenie, w którym podejmujesz swoich gości. Dlatego elementy jej wyposażenia  – przynajmniej te, które są w stałym użyciu – powinny być też przyjemne dla oka. Stąd też wszystkie swoje akcesoria kuchenne, a w tym również sztućce Philipiak wykonał z dbałością o każdy szczegół. Zostały tak zaprojektowane, by cechowała je wyjątkowość, elegancja, stylowość i ponadczasowość.

Idealne garnki powinny być lekkie, stabilne oraz pozwalać na gotowanie w nich bez obaw o to, że się oparzymy.

Praktyczne rozwiązania

Najlepsze garnki i patelnie to takie, które tworzone są z myślą o najpilniejszych potrzebach użytkowników. Dlatego też produkty opuszczające fabrykę Philipiak pełne są praktycznych rozwiązań. Dla przykładu swoje patelnie Philipiak wyposażył w specjalne pokrywy z wmontowanym termostatem, dzięki czemu zawsze masz pewność, że przygotowywane danie będzie perfekcyjne. Z kolei ich uchwyty wykonał z termoizolacyjnego materiału, dzięki czemu nie nagrzewają się w trakcie gotowania, a Ty nie musisz obawiać się bolesnego oparzenia. Warto też nadmienić, że dla Twojej wygody Philipiak przygotował specjalne zestawy naczyń. Możesz zobaczyć je tutaj:  http://www.philipiaksalony.pl/produkty. Każdy z nich składa się z kilkunastu – a wersja Quick Clack aż z 27 – elementów, a całość stanowi niezwykle praktyczny komplet, ułatwiający Ci przyrządzenie różnego rodzaju dań i to dla dużej liczby gości.

Tylko od Ciebie zależy, jakie elementy znajdą się w Twojej kuchni. Jednak, aby rzeczywiście była to kuchnia idealna warto zainwestować w trwałe i sprawdzone rozwiązania, takie jakie oferuje marka Philipiak. Stawiając na tego producenta, zyskujesz o wiele więcej niż kompletne wyposażenie do swojej kuchni. Zapraszasz do niej zdrowie, elegancję oraz zapewniasz sobie solidne wsparcie na długie lata, gdyż zarówno garnki, jak i patelnie czy sztućce Philipiak wyróżnia wyjątkowa trwałość. Zaufaj więc ekspertom i gotuj zdrowo i ze smakiem – zajrzyj na http://www.philipiaksalony.pl/philipiak-gotuj-zdrowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.