Najlepsze garnki na rynku? Philipiak wie, jak je wyprodukować

garnki na kuchence

Zastawialiście się kiedyś, w jaki – najprostszy sposób przekształcić swoją kuchnię w miejsce, z którego będą wychodziły same zdrowe, a przy tym naprawdę smaczne dania? Wystarczy wyposażyć ją w najlepsze garnki na rynku od firmy Philipiak – lidera w produkcji naczyń i akcesoriów kuchennych ułatwiających zdrowe gotowanie.

Najlepsze garnki na rynku – ile tak naprawdę potrafią i czy warto się na nie decydować?

Swoje produkty Philipiak promuje, jako narzędzia ułatwiające prowadzenie zdrowego stylu życia. Dotyczy to przede wszystkim szerokiej gamy garnków ze stali szlachetnej. Ich pełną ofertę znajdziemy na stronie:http://www.philipiaksalony.pl/produkty  . Przyglądając się możliwościom ich zastosowania – garnki różnią się wielkością, ale i liczbą dodatkowych akcesoriów – łatwo zauważyć, że ich główne zadanie polega na „odchudzeniu” większości ulubionych dań Polaków. Jak to możliwe? Otóż najlepsze garnki na rynku wykonane zostały w taki sposób, by za ich pomocą można było: gotować na parze (to obecnie uznana za najzdrowszą – forma obróbki termicznej jedzenia), bez użycia soli i dodatkowej ilości tłuszczu oraz przy minimalnej ilości wody. Tym sposobem można przygotować praktycznie każde danie, również to wymagające przygotowania gęstego, pożywnego sosu. Istotne jest przy tym, że wszystkie one zachowują swój smak, a dodatkowo zyskują na wyglądzie.

potrawa na talerzu

Co ważniejsze – garnki Philipiak umożliwiają gotowanie w systemie wieżowym. Stawiając jeden garnek na drugim, w tym samym czasie można przygotować smaczny, pełen wartości odżywczych posiłek z kilku dań lub dla większej liczby osób. Dlaczego jeszcze garnki Philipiak uważane są za najlepsze na rynku? Ich producent zadbał o to, by gotowanie w nich nie stanowiło większego wyzwania także w przypadku początkujących kucharzy. Przykładem może być tu, chociażby zastosowanie starannie wyprofilowanych i całkowicie gładkich brzegów. Ograniczają one ryzyko polania się wrzątkiem czy upuszczenia naczynia z powodu niewygody w czasie trzymania.

Jeśli nie garnek, to co?

Oferta, jaką ma dla swoich klientów Philipiak obejmuje nie tylko garnki. Osoby chcące rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym gotowaniem, mogą również sięgnąć po wielozadaniową patelnię. Można na niej smażyć bez tłuszczu, ale również gotować bez dodatku soli czy z minimalnym użyciem wody. Naczynie wyposażono w praktyczną pokrywę z termometrem, dzięki czemu można na bieżąco kontrolować proces przygotowywania jedzenia. Philipiak patelnia posiada też inne dodatkowe zabezpieczenia jak na przykład ergonomiczne uchwyty wykonane z materiałów termoizolacyjnych. Tym sposobem producent chroni ręce użytkowników przed poparzeniem. Patelnia ta – podobnie jak wszystkie pozostałe naczynia – wykonana została ze stali szlachetnej i poddana takim samym procesom udoskonalającym, które powodują, że nawet po wieloletnim użytkowaniu, nie wchodzi w reakcje z pożywieniem. Trudno na niej też cokolwiek przypalić.

najlepsze garnki philipiak

Nie tylko wielość zastosowań garnków i patelni Philipiak powinna przekonać nas do ich zakupu. Naczynia zwracają też uwagę swoją stylistyką. Oznacza to, że dzięki nim szybko nauczymy się zdrowo gotować, a nasza – nawet najskromniejsza kuchnia zyska na wyglądzie i charakterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.