Naczynia Philipiak i opinie użytkowników

O naczyniach z logo Philipiak pisałam już kilka razy, głównie w kontekście jakości, nowoczesnych i ergonomicznych technologii oraz efektownego designu. Dla twórców marki, a także dla grona użytkowników istotne jest też podejście do procesu sprzedaży, prezentacji, a także misja firmy. W przypadku asortymentu sygnowanego przez markę Philipiak opinie odbiorców potwierdzają zarówno jakość, jak i wyjątkowe relacje z klientami.

Co warto wiedzieć
Można powiedzieć, że nazwa Philipiak, mimo specyficznej pisowni, brzmi dla nas dość swojsko. Trzeba przyznać, że jest to bardzo trafne i udane odzwierciedlenie początków i korzeni firmy. Jest ona bowiem efektem współpracy między polskimi przedsiębiorcami a włoską rodziną Garavagliów. Tak narodziła się marka Philipiak Milano, która od kilkunastu lat sukcesywnie i skutecznie buduje zarówno renomę, jak i szerokie grono odbiorców, zadowolonych użytkowników. Nic dziwnego, skoro mamy tu do czynienia z akcesoriami, produktami, które są niezbędne w każdym domu i gwarantują komfort w kuchni, wysoką jakość i niezawodność. W przypadku naczyń, garnków opinie o marce Philipiak wynikają także z tego, że przyrządza się w nich zdrowo, szybko i ekonomicznie.

gotowanie
Zdrowo, smacznie na wiele sposobów

 

„Frontem do klienta”
Uważam, że na zadowolenie i dalsze rekomendacje wpływa również bardzo specyficzne podejście do budowania relacji z klientami. Nie ma tu mowy o marketowych półkach i bezosobowym procesie zakupowym. Zgodnie z deklaracją producenta wychodzi on zza sklepowej lady i bezpośrednio spotyka, poznaje potencjalnych nabywców. Prezentacje, spotkania, dopasowanie oferty do konkretnych wymagań i możliwości to klucz do kuchni i serc wielu osób. Muszę przyznać, że w tym również do mojego domowego królestwa. W przypadku firmy Philipiak opinie klientów wyraźnie podkreślają to indywidualne podejście oraz możliwość zdobycia cennej wiedzy na temat praktycznego zastosowania nowoczesnych garnków, naczyń i akcesoriów.

uchwyty
Diabeł tkwi w starannie opracowanych detalach…

 

Porady, inspiracje i opinie
Coraz większe grono osób, które znają i wykorzystują na co dzień produkty Philipiak, to również cenne źródło informacji dla zainteresowanych zakupem. Wiadomo – nie są to naczynia i akcesoria tanie, a zatem zanim ktokolwiek zdecyduje się na niebagatelną inwestycje w pozornie „zwykłe garnki”, chętnie poczyta nie tylko fachowe opisy, ale także niezależnie i obiektywne opinie o marce Philipiak. Ja na przykład chętnie przeglądałam profil Philipiak Milano na facebooku. Znalazłam tu oceny, rekomendacje, ale także praktyczne wskazówki, porady czy też przepisy z naczyniami Philipak w roli głównej.

philipiak
Zdrowe porady na FB

 

 

Zdjęcia: facebook.com/PhilipiakMilanoPoland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.