Naczynia Philipiak – opinie i rekomendacje

Marka Philipiak w opinii wielu użytkowników to niekwestionowany lider, jeśli chodzi o naczynia i akcesoria kuchenne. Słusznie kojarzona z najwyższą jakością i zdrowym podejściem do odżywiania. Dotyczy to zarówno samego gotowania czy pieczenia potraw, jak i akcji oraz wydarzeń propagujących zdrowy tryb życia.

Philipiak – firma  z tradycjami

Historia firmy rozpoczęła się w latach 40-tych XX wieku we Włoszech. Nie da się ukryć, że typowo włoską elegancję i styl widać wyraźnie w każdym produkcie. Założyciele firmy, rodzina Garavagliów, szybko wdrożyli słuszną koncepcję mariażu tradycji i nowoczesności. Uruchomienie fabryki produkującej wysokiej klasy stal szlachetną było strzałem w dziesiątkę – od dziesięcioleci wszystkie naczynia z logo Philipiak pochodzą z tego zakładu na obrzeżach Mediolanu.

fabryka
Firma z tradycjami…

 

Jakość przede wszystkim

Tradycja i nowoczesność to jedno, ale pozytywne opinie o marce Philipiak to przede wszystkim efekt niezmiennie wysokiej, jakości i niezawodności. Za co użytkownicy cenią eleganckie garnki, szybkowary, patelnie i inne akcesoria?

  • są wykonane ze stali szlachetnej, nie ulegają odkształceniom, są odporne na uszkodzenia
  • są bezpieczne dla zdrowia – nie wchodzą w reakcje chemiczne, mają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne
  • są praktyczne i ekonomiczne m.in. za sprawą grubego, akutermicznego dna, które rozprowadza ciepło w naczyniu
  • można w nich gotować w minimalnej ilości wody, szybko, dzięki czemu potrawy zachowują walory smakowe i wartości odżywcze
  • można w nich smażyć bez użycia tłuszczu
  • mają praktyczne „gadżety” i funkcjonalności, takie jak system gotowanie w wieży, termometr, nie nagrzewające się uchwyty itp.

 

 

uchwyt
Dbałość o każdy szczegół

 

Działalność społeczna i edukacyjna

Marka Philipiak w opinii klientów, użytkowników to także promotor zdrowego trybu życia. Ma na koncie takie akcje jak chociażby „Wyrzuć solniczkę”, Zdrowa kuchnia przedszkolaka” czy też „obiady czwartkowe” promujące działania charytatywne i zdrowe odżywianie. Firma wspiera także organizacje pożytku publicznego, m.in. PAH i fundację „Akogo?”

szparagi
Promocja zdrowego gotowania

 

 

 

 

Nic dziwnego, że praktycznie we wszystkich mediach możemy znaleźć rekomendacje i pozytywne oceny oraz opinie o marce Philipiak.

Zdjęcia: philipiakmilano.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.