Garnki ze stali szlachetnej

garnek ze stali szlachetnej

Proces przygotowywania posiłków w dużej mierze wpływa na ich walory smakowe, zapachowe i odżywcze. Nawet najlepszej jakości produkty stracą wszystkie swoje wartości, jeżeli będą przygotowywane w niewłaściwy sposób. Co ma na to wpływ? Przede wszystkim garnki i naczynia, którymi dysponujemy w kuchni. Na rynku dostępnych jest wiele modeli garnków do gotowania, mają one różne funkcje i właściwości wynikające z materiału, z którego powstały. Dziś przyjrzyjmy się garnkom z nierdzewnej stali szlachetnej. Jakie są ich zalety? Gdzie można kupić solidne garnki ze stali szlachetnej?

Garnki ze stali szlachetnej a jakość gotowania

Nierdzewna stal szlachetna to materiał wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia czy zniekształcenia. Dlatego świetnie nadaje się do wyrobu garnków. Wysokie temperatury, kontakt z gorącą wodą czy pożywieniem w żaden sposób nie wpływa na ich jakość, a co ważne, nie wchodzą także w reakcje chemiczne z przygotowywanymi posiłkami. Możemy więc mieć pewność, że to, co gotujemy, będzie zdrowe, pyszne i aromatyczne. Garnki ze stali szlachetnej są też odporne na zarysowania, dzięki czemu możemy z powodzeniem korzystać z metalowych sztućców, bez obawy o zrysowanie dna. Takie garnki łatwo też umyć, można je nawet myć w zmywarce. Duży garnek ze stali szlachetnej to podstawa wyposażenia kuchni, w której codziennie przygotowuje się posiłki dla całej rodziny. Ale gdzie można kupić wysokiej jakości naczynia ze stali szlachetnej?

wśród garnków ze stali nierdzewnej znajdziemy też rondelki

Garnki Philipiak – najlepsze naczynia do gotowania

Marki Philipiak chyba nikomu z nas nie trzeba przedstawiać. Ten włoski producent i dystrybutor wysokiej jakości garnków już od wielu lat jest obecny na polskim rynku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Może wynikać to z faktu, iż firma nie zajmuje się po prostu sprzedażą naczyń. Ich celem nadrzędnym jest promowanie zdrowego stylu życia na różnych płaszczyznach. Odpowiedni dobór akcesoriów kuchennych to jeden z podstawowych czynników. Naczynia ze stali szlachetnej marki Philipiak odznaczają się wieloma zaletami. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, stal szlachetna jest odporna na uszkodzenia i zużycie. Ale to nie wszystko. Garnki Philipiak posiadają dodatkowo akutermiczne dno, które pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła po naczyniu podczas procesu obróbki termicznej. Dzięki temu nasze potrawy nigdy nie będą rozgotowane, niedogotowane lub przypalone. Z kolei patelnie z powłoką non-stick umożliwiają smażenie bez użycia tłuszczu. Tak przyrządzane potrawy są znacznie zdrowsze, smaczniejsze i mniej kaloryczne. Duże naczynie ze stali szlachetnej z linii Philipiak Classic o pojemności 5,2 l to podstawa wyposażenia kuchennego. Idealnie sprawdzi się do przygotowywania zup, dań jednogarnkowych, ale też gotowania większej ilości makaronu czy ziemniaków. Poręczne, nienagrzewające się uchwyty ułatwiają manewrowanie naczyniem, nawet pełnym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naczyń ze stali szlachetnej marki Philipiak: http://www.philipiaknaczynia.pl/produkty,3,18.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.