Felix to więcej niż tylko jedzenie dla kota

Ostatnio sporo uwagi poświęcałam pieskowi. Najpierw przygotowania, zdobywanie wiedzy, potem pojawienie się Fafika w naszych czterech kątach… Być może nawet komuś może się wydawać, że uczucia i sprawy Pana Kota zeszły na drugi plan. Od razu uspokajam, nic z tych rzeczy – Cezar Kot jest nadal bardzo ważną postacią i naszym najlepszym przyjacielem. Jego pozycja jest niezagrożona.

kot je
Smakołyki dla Pana Kota

Smakowita łapówka
Oczywiście trudno nam to wytłumaczyć Panu Kotu, który trochę się stroszy, obraża i nie do końca rozumie po co nam takie małe hałaśliwe stworzenie jak Fafik, skoro w domu jest już Pan Kot. Staramy się zatem delikatnie przełamywać lody między milusińskimi. Szczególnie jeśli chodzi o kocie opory, ponieważ Fafik jest obecnie jak najbardziej zainteresowany ożywionymi relacjami z Cezarem. Aby Panu Kotu było jak najmilej troszkę go rozpieszczamy. Czym? Oczywiście tym, co pan Kot lubi najbardziej, czyli smakołykami.

Zdrowe menu dla kota

felix
Pan kot i Felix

Nasz uroczy i wybredny kocurek ostatnio preferuje karmy z logo Felix. Co ja przyjmuję z zadowoleniem, ponieważ uważam, że jest to bardzo dobre, pełnowartościowe jedzenie dla kota. Zanim wspólnie wybraliśmy ulubione dania naszego Cezarka poszukałam informacji i opinii. Wiem zatem, że karmy Felixa to optymalna i pełnowartościowa dieta. Zainteresowanie Cezarka świadczy o tym, że jest to bardzo smaczne menu. Ale to nie wszystko, nie tylko smak jest ważny. Z mojego punktu widzenia liczy się również skład. W suchej i mokrej karmie Felix są cenne witaminy, składniki mineralne oraz jakże ważne kwasy tłuszczowe Omega 3.

kot i pies
Kto lubi kocie smakołyki

Danie z niespodzianką
Niedawno kupując karmę dla mojego ukochanego futrzaka, trafiłam na nowe przysmaki o kuszącej nazwie Felix Sensations Sauce Surprise. Nie wahałam się nawet przez chwilę i od razu zdecydowałam się na niespodziankę dla Pana Kota. Wybór był niełatwy, bo wszystkie nazwy brzmiały intrygująco. Na pierwszą degustację wybrałam rybne kawałki z oryginalnymi dodatkami, a mianowicie lekkie jedzenie dla kota z indykiem w sosie o smaku bekonu. Wiem już, że Cezarek ceni sobie takie niebanalne kombinacje. A zatem następnym razem podam naszemu buntownikowi danie z indykiem, również w sosie bekonowym.
Myślę, że nowe niespodziankowe jedzenie dla kota musi być naprawdę smaczne, ponieważ skrada się do niego również łasuch Fafik.

Zdjęcia: purina-felix.pl, shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.