BaseCamp – nowoczesny akademik w Łodzi

Do zamierzchłej przeszłości należą czasy, kiedy akademik czy tzw. stancja, kojarzyły się z ciasnym pokoikiem i skromnym wyposażeniem. W miastach akademickich, w których jest wiele dobrych, prestiżowych uczelni i kierunków, standard studenckich mieszkań i pokojów jest coraz wyższy. Od ubiegłego roku hasło prywatny akademik Łódź, oznacza dla wielu żaków znakomitą ofertę BaseCamp.

Łódź – miasto przyjazne studentom

Łódź to miejsce, w którym wiedzę zdobywają przyszli inżynierowie, znakomici lekarze, artyści, filmowcy itd. To miasto znanych i cenionych uczelni, w tym także prywatnych czy społecznych wyższych szkół. Po wiedzę przyjeżdża tu wiele osób spoza regionu, a także coraz więcej zagranicznych studentów. Nic więc dziwnego, że oferta mieszkań i pokojów dla studentów jest szeroka i zróżnicowana. Od znanych od lat akademików największych łódzkich uczelni, po nowoczesne apartamenty, jakie oferuje BaseCamp – akademik w Łodzi dysponujący pokojami o różnym metrażu i standardzie oraz bardzo rozbudowaną infrastrukturą usług skierowaną do studentów.

studia
Wielu studentów wybiera łódzkie uczelnie

 

Studiuj w Łodzi, mieszkaj w BaseCamp

Prywatne akademiki w Łodzi są odpowiedzią na potrzeby uczących się tu ludzi, z różnych regionów Polski i z całego świata. BaseCamp ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenia – prowadzi domy studenckie w Kopenhadze, Poczdamie oraz w Lipsku. W Polsce wybór padł na Łódź – miasto, które wybierają pasjonaci sztuki, sportu, przyszli lekarze, informatycy, prawnicy i wybitni filmowcy. Łódź zachwyca też atrakcjami na czas wolny – deptakiem na Piotrkowskiej, Manufakturą i zielenią parków. Dlatego BaseCamp – akademik w Łodzi – jest ceniony również za niewątpliwy walor, jakim jest lokalizacja. Znajduje się tuż przy Uniwersytecie Łódzkim, niedaleko tętniącego życiem centrum miasta.

pokój
Wygodne studenckie pokoje i apartamenty

 

Akademik na miarę potrzeb

Prywatne akademiki w Łodzi zdecydowanie odbiegają od stereotypu ponurych, ciasnych pomieszczeń. BaseCamp jest tu doskonałym przykładem. Oferuje pokoje typu studio, a nawet w pełni wyposażone apartamenty. Rozpiętość cen i metrażu jest spora. Opłaty miesięczne zaczynają się od 1200 zł aż do 1800 zł za ponad 40-metrowy, w pełni wyposażony apartament. Są pokoje jednopoziomowe i z praktyczną antresolą. W każdym z nich jest łazienka i w pełni wyposażona kuchnia. Ponadto na terenie tego łódzkiego akademika znajduje się też 15 wspólnych, dużych kuchni. Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o udogodnienia czekające na studentów, którzy zdecydują się na ten nowoczesny prywatny akademik w Łodzi.
BaseCamp to także:

  • pokoje cichej nauki
  • pokoje dla niepełnosprawnych
  • rowery do wypożyczenia
  • superszybkie, bezpłatne WiFi
  • pralnia
  • przestrzeń wspólna
  • przestrzeń na powietrzu
  • parking podziemny
  • siłownia
  • sklep spożywczy

W planach jest uruchomienie restauracji i klubu. A zatem akademik BaseCamp w Łodzi to nie tylko wygodne mieszkanie, ale także możliwość nauki, rozwoju i prowadzenia ożywionego życia towarzyskiego.

Zdjęcia: pixabay.com, basecampstudent.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.