Animowane historie i najlepsze bajki – nie tylko dla dzieci…

Nie od dziś wiadomo, że animacje, bajki, które święcą triumfy na ekranach kin, to nie lada gratka również dla dorosłych. Sukces „Shreka” czy „Epoki lodowcowej” to najlepszy przykład. Sama chętnie chodzę z moją córką na przebojowe animacje.

sekretne
Sekretne życie zwierząt domowych 🙂

 

Miniony weekend upłynął nam bardzo miło i radośnie za sprawą psiaków, kociaków i innych zwierzaków z filmu „Sekretne życie zwierząt domowych”. Od sobotniego seansu nieco podejrzliwie patrzymy na naszych pupili (kot i pies), kiedy wychodzimy z domu. Oglądając film miałyśmy okazję popatrzeć, jakie zwariowane pomysły mogą mieć nasi milusińscy.

Można powiedzieć, że zwierzęta to bardzo wdzięczni bohaterowie animacji. Latem po raz kolejny oglądałyśmy podwodne przygody rybek w filmie „Gdzie jest Dory?” – kontynuacja hitu „Gdzie jest Nemo?”

dory
Gdzie jest Dory?

 

Jeszcze w tym roku planujemy wybrać się na zabawną opowieść „Bociany”, w której te mądre ptaki już nie zajmują się przynoszeniem dzieci. Do czasu… 🙂

bociany
„Bociany”

Oczywiście opowieści o ludziach (dzieciach) również mogą być interesujące. Na co liczymy wpisując w kalendarz kinowych planów dwa filmy:
„Vaiana: Skarb oceanu” o nastolatce, która wyrusza w niebezpieczną podróż, aby dopełnić misję swoich przodków”

vaiana
Vaiana Skarb oceanu

Równie kolorowo i ekscytująco zapowiada się animowana baśń „Kubo i dwie struny” – historia chłopca, który oczywiście wyrusza w drogę, aby odnaleźć przeznaczenie.
W obydwu baśniach będzie magia, i przygody, czyli to co w bajkach najpiękniejsze.

kubo
Kubo i dwie struny

 

Zdjęcia: filmweb, materiały prasowe, huffingtonpost.com, plakaty filmowe, youtube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.