A mnie się marzy kurs hiszpańskiego online

online lekcja

Wiele osób marzy o wakacjach w słonecznej Hiszpanii, nie bez powodu jest to jeden z najpopularniejszych kierunków urlopowych wyjazdów Polaków. Zresztą nie tylko my doceniamy Costa Brava czy uroki Barcelony. Międzynarodowy tłum turystów to norma w najpopularniejszych kurortach w szczycie sezonu. Jeśli ktoś nie lubi tłumów zawsze może wybrać się do mniej obleganych miejsc albo zaplanować urlop poza gorącym okresem letnich wyjazdów. Dla mnie Hiszpania to nie tylko krajobrazy, ciepłe morze i pyszne tapas, to również język, którego mogę słuchać godzinami. Dlatego właśnie jestem żywo zainteresowana nauką tego języka, np. poprzez dobry kurs hiszpańskiego online.

toledo
Hiszpania to nie tylko plaże – Toledo

Hiszpański online, czyli będę kursantem 🙂
Dlaczego hiszpański – wiadomo, bo pięknie brzmi i kojarzy się z jednym z najpiękniejszych urlopowych kierunków. Dlaczego hiszpański online? To proste – ze względu na wygodę tej formuły poznawania języka. Dobre kursy na platformach internetowych to naprawdę skuteczna i komfortowa metoda. Szczególnie dla osób takich jak ja – pracujących i prowadzących dom. Dla których możliwość dostosowania czasu i formy nauczania do indywidualnych możliwości ma kluczowe znaczenie. Oczywiście liczy się też efekt, czyli skuteczność kursu. Dlatego zainteresowałam się kursem hiszpańskiego online w empiku. Mam zaufanie do doświadczenia, renomy i metodyki tej szkoły.

nauka onlne
Interesuje mnie kurs hiszpańskiego online

 

Dlaczego empik?
Po przeanalizowaniu oferty kilku szkół jestem praktycznie zdecydowana. Czym ujęła mnie oferta empiku? Zapewniają mi takie warunki i metodę nauczania, dzięki której będę mogła nauczyć się wymarzonego języka, mimo że pracuję, mam obowiązki domowe. Nie muszę przy tym rezygnować z towarzyskiego życia, na które udaje mi się czasem wygospodarować wolne chwile.
• A zatem kurs hiszpańskiego online w empiku to duża elastyczność w zakresie godzin nauczania. Zajęcia odbywają się między 8-00 a 23-00. Trzeba przyznać, ze to naprawdę szeroki wachlarz możliwości, nawet dla najbardziej zabieganych mam.
• Jednocześnie zajęcia prowadzone są przez lektora na żywo, z którym jestem cały czas w kontakcie wzrokowym i słuchowym. Podobnie jak z resztą uczestników kursu.

lektor
Zajęcia z lektorem na żywo

• Warto tu zaznaczyć, ze są to grupy niewielkie, liczące maksymalnie 6 osób. Mam więc kameralne warunki, przy zachowaniu pełnej interaktywności lekcji. Mogę tez zachować anonimowość w czasie zajęć.
• Każdą lekcję można odtworzyć tyle razy, ile będę tego potrzebowała, aby utrwalić dany materiał. Można także poprosić o dodatkowe ćwiczenia.
• Zanim kurs hiszpańskiego online ruszy pełna para odbędą się zajęcia wprowadzające, które przybliżają formułę kursu.
• Moja przygoda z hiszpańskim dopiero się zacznie, ale zajęcia dostępne są na 6 poziomach zaawansowania, co daje mi możliwość kontynuowania nauki i coraz lepszego poznawania języka.
• Hiszpański online to również świetna okazja do zawarcia nowych znajomości, w tym także z osobami, które mieszkają w słonecznej Hiszpanii.

grupoww zajęcia
Zajęcia interaktywne to możliwość poznania ciekawych ludzi

No cóż pozostaje mi tylko zaplanować swoje dni, tak aby wygospodarować czas na zajęcia online, ćwiczenia i naukę. Mam nadzieję, że podczas kolejnego urlopu na Costa Brava nie będę już odpowiadała „No entiendo” (nie rozumiem) 🙂

costa brava
Już planuję następny urlop na Costa Brava 🙂

 

Zdjęcia: empikschoolonline.com, shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.