Wymarzona szkoła fotografii

Jako osoba wrażliwa na obrazy, impresje, piękno widoków i wyjątkowe zakątki, widoki, zawsze chciałam robić dobre zdjęcia. Oczywiście kiedy na świecie pojawiła się moja córka od razu stała się moim ulubionym modelem. Dość szybko przekonałam się, że dobre zdjęcie to nie pstrykanie na ilość, ale spojrzenie, dostrzeganie oraz umiejętności, bez których ani rusz. Niestety na ogół brakowało mi czasu, sił, zapału na zajęcie się swoją niespełnioną fotograficzna pasją. Ale okazuje się, że cierpliwość bywa nagrodzona i teraz realnie przymierzam się do pierwszego kursu w znakomitej szkole fotografii, jaką jest Akademia Nikona.

dziewcznka
Najwdzięczniejszy model -dziecko 🙂

 

Zacznę od swoistych podstaw, według Nikona fundament stanowią Kurs Podstaw Fotografii i Kurs Obsługi Lustrzanki Cyfrowej. Potem można zgłębiać wiedzę na temat portretów, krajobrazów itp.

Interesującą ofertę stanowią także warsztaty, jakie oferuje ta znana szkoła fotografii. Mnie szczególne ujęła fotografia pejzaży oraz fotoreportaże i zdjęcia z podróży

Nie bez znaczenia jest również fakt, że zajęcia w Akademii Nikona to możliwość pracy z najlepszym sprzętem fotograficznym, również z tym, którym posługują się zawodowcy.

fotografowie
Będę się uczyć od najlepszych
zajecia praktyczne
Praktyki i teorii

 

 

 

 

 

 

 

 

aparat z tyłu
Poznam tajniki najlepszych aparatów
aparat
Wymarzony sprzęt

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcia w plenerze
Zdjęcia w doborowym towarzystwie

 

 

A na deser oferta marzeń, czyli fotoekspedycja – wyprawa do wyjątkowych miejsc, doskonałe połączenie pasji podróżniczej i fotograficznej. A wszystko pod okiem najlepszych fotografików. Jest o czym pomarzyć, prawda?

 

kraina odu
Wyjątkowe fotografie z wyjątkowych miejsc
ogień
A tu gorące zdjęcie…

 

 

 

 

 

 

 

 

na łódce
Widoki zapierają dech
stado
Tak wygląda życie, gdzieś daleko

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: akademianikona.pl, shutterstock

film na stronie za vimeo.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.